تبلیغات
صبح لرستان - سرانجام مهرابی شهردار خرم آباد شد
 
صبح لرستان
سهراب فرشاد
درباره وبلاگ


کارشناس ارشد حقوق خصوصی
وکیل پایه یک دادگستری و روزنامه نگار

مدیر وبلاگ : سهراب فرشاد
نویسندگان

.


.برای نمایش تصاویر گالری كلیك كنید


دریافت كد گالری عكس در وب


.

0-(10)0-(25)

بعد از حدود شش ماه از آغاز فعالیت چهارمین دوره شورای اسلامی شهر خرم آباد سرانجام مرکز استان اولین شهردار انتخابی دوره جدید را شناخت. محمد مهرابی رئیس شورای شهر در جلسه پیش از ظهر شنبه سوم اسفندماه رسمأ حکم ابلاغ مسئولیت خود را از مهندس بازوند استاندار لرستان دریافت نمود. در این مراسم که در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد تعداد زیادی از مدیران اجرایی استان، معاونان و مشاوران استاندار، شهرداران ادوار گذشته، اعضاء کنونی و برخی اعضاء سابق شورای شهر و تعدادی از مسئولان قضایی استان حضور داشتند، از رحمات هرمز نصیری شهردار پیشین و یحیی عیدی بیرانوند سرپرست شهرداری تقدیر و تشکر بعمل آمد.

محمد مهرابی شهردار جدید خرم آباد سابقه سه بار انتخاب به عنوان عضو شورای شهر را داراست. وی علاوه بر عضویت در اولین دوره شورای شهر خرم آباد در دوره دوم هم علاوه بر نمایندگی مردم مرکز استان دو سال ریاست شورا را هم در اختیار داشت. مهرابی در انتخابات 24 خردادماه گذشته نیز برای بار سوم به عضویت در این نهاد مدنی انتخاب شد و با رأی سایر اعضاء بار دیگر به ریاست شورا انتخاب شده و اکنون پس از شش ماه توسط همکاران شورایی خود به کرسی مدیریت اجرایی شهرداری خرم آباد دست یافت. مهرابی در سوابق مدیریتی خود ریاست زندان و معاونت سازمان زتدانها و اقدامات تأمینی تربیتی استان را نیز یدک می کشد.

پیش از مهرابی، نصیری تا ابتدای آذر بمدت حدود 20 ماه تصدی شهرداری و عیدی بیرانوند از آذرماه تا کنون بمدت سه ماه سرپرستی مدیریت شهرداری خرم آباد را بعهده داشتند و با اجرای طرح های متعدد عمرانی، نتایج ارزشمندی حاصل از تلاش خود به یادگار گذاشتند. امید آنکه مهرابی نیز با استفاده از نیروهای خلاق و کارآمد بتواند در طول مدت خدمت خود نگرش مثبتی در اذهان عمومی در روند توسعه عمرانی شهر ایجاد نماید.

با استعفای مهرابی از شورای شهر و معارفه وی بعنوان شهردار خرم آباد سبزخدا صفر بیرانوند اولین عضو علی البدل شورای شهر جایگزین وی در ترکیب اصلی شورا گردید. بیرانوند از پرسنل و مدیران بازنشسته آموزش و پرورش منطقه بوده است که دارای مدرک کارشناسی مدیریت است.

نوع مطلب :
برچسب ها :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
تماس با ما