تبلیغات
صبح لرستان - مهندس هوشنگ بازوند استاندار لرستان شد
 
صبح لرستان
سهراب فرشاد
درباره وبلاگ


کارشناس ارشد حقوق خصوصی
وکیل پایه یک دادگستری و روزنامه نگار

مدیر وبلاگ : سهراب فرشاد
نویسندگان

.


.برای نمایش تصاویر گالری كلیك كنید


دریافت كد گالری عكس در وب


.


با تکمیل بیشتر ترکیب هیٔت دولت و مهره چینی های اصلی تیم اجرایی حجت الاسلام دکتر روحانی ریٔس جمهور اینک نوبت به مدیران میانی کشوری و در راس آنها استانداران رسیده است. در همین راستا و در اولین جابجایی استانداران در دولت جدید هوشنگ بازوند به استانداری لرستان برگزیده شد.
 هوشنگ بازوند 51ساله از مدیران با سابقه وزارت کشور است که حدود پانزده سال معاونت استانداری استانهای مختلف کشور را بر عهده داشته است. هفت سال آن در دولت اصلاحات و هشت سال باقیمانده همکار دولت نهم و دهم بعنوان معاونت عمرانی استانداری استانهای لرستان و مرکزی بوده است.
از جمله مهم ترین سوابق اجرایی مهندس بازوند میتوان به موارد ذیل اشاره کرد:

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری همدان ( ۱۳۸۱ – ۱۳۷۸)

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی (۱۳۸۱ – ۱۳۸۴)

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان (۱۳۸۴-۱۳۸۶)

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی (۱۳۸۶ – تا اکنون و انتصاب به استانداری لرستان)

 از سمتهای مهم بازوند پیش از معاونت استانداری میتوان به معاونت اداری و مالی شرکت مس سرچشمه کرمان اشاره کرد. وی عضو هیٔت رئیسه فدراسیون دوچرخه سواری و موسس و رئیس هیئت مدیره چندین باشگاه فرهنگی ورزشی صاحب نام در سطح کشور بوده و از مدیران ورزش دوست کشور محسوب می شود.

وی را به نوعی میتوان اولین استاندار بومی لرستان دانست چرا که علاوه بر اینکه متولد شهرستان لرنشین نهاوند از همسایگان شمالی لرستان است که مردم آن قرابتهای بسیار نزدیک فرهنگی و اجتماعی با مردمان لرستان دارند و در واقع از یک ریشه نژادی نیز هستند همچنین اجداد وی از طایفه بازوند و اهالی شهرستان کوهدشت بوده اند.

دوران تصدی وی بر معاونت امور عمرانی استانداری لرستان یکی از دوره های درخشان عملکرد این معاونت در ادوار مختلف ایجاد آن در طول مدت تشکیل استانداری لرستان بوده است.

با توجه به تغییر دهمرده استاندار لرستان و جایگزینی بازوند بر مسند پیشین وی و لزوم تعامل وزرا و معاونین رئیس جمهور با ایشان در تعیین سایر مدیران استانی بزودی شاهد تغییرات مثبت در بدنه مدیریت های ستادی استانداری و ادارات کل و سازمانهای استانی و شهرستانی در سطح استان باشیم تا آنهایی که بصورت اتوبوسی و با کمترین سوابق مدیریتی جایگاهها و مسئولیتهای متعدد را در دولت گذشته بدست آورده اند جای خود را به مدیران با تجربه و متخصص بدهند تا چرخ توسعه استان با سرعت مضاعف به پیش برود.

امید آنکه با شناخت بازوند از توانایی های باالقوه و بالفعل لرستان و سابقه درخشان عملکرد مهندس بازوند در این استان شاهد تحولات مثبت عمران و سازندگی لرستان در طول مدت خدمت ایشان بعنوان استاندار لرستان باشیم.


نوع مطلب :
برچسب ها :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
تماس با ما